Kilka słów o mnie…

Magister Dominika Seliga jestem specjalistą w dziedzinie podologii. W 2010 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku Kosmetologia uzyskując tytuł specjalisty w zakresie podologii. Kontynuowałam edukację na studiach magisterskich na kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie w 2013 roku obroniłam tytuł magistra. Duży nacisk kładę na bezpieczeństwo w pracy dlatego ukończyłam również studia podyplomowe uzyskując tytuł technika sterylizacji medycznej.

Praca jest nie tylko moją pasją, ale również źródłem ciągłych wyzwań, dlatego stale pogłębiam swoją wiedzę i na swoim koncie mam wiele ukończonych szkoleń i kursów w zakresie podologii. Do wszelkich schorzeń stóp podchodzę holistycznie, starając się leczyć przyczynę, a nie objawy bólu. Stawiam na naturalne i nieinwazyjne metody terapii.

Od 2013 roku prowadzę własną praktykę podologiczną.

Gabinet Podologiczny Dominika Seliga

Prowadzenie własnego gabinetu, poprzedzone latami nauki, pracy w kilku miejscach , prowadzenia mobilnego gabinetu podologicznego, było moim marzeniem.
Pragnęłam stworzyć miejsce gdzie Pacjent poczuje się w pełni bezpiecznie, a zabiegi będą świadczone tak by gwarantowały najwyższe zadowolenie.
Z ogromną przyjemnością mogę Państwa zaprosić do miejsca gdzie moje pasje i marzenia realizuje każdego dnia pomagając pacjentom podologicznym.

Gabinet Podologiczny Dominika Seliga to specjalistyczny gabinet, który oferuje kompleksowe świadczenia pielęgnacji, diagnostyki i leczenia stóp oraz płytki paznokciowej. W ramach oferowanych świadczeń wykonuje kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne stóp i paznokci. Zajmuje się usuwaniem zrogowaciałego naskórka (hiperkeratoza) modzeli, odcisków oraz brodawek. Oferuje pomoc w korekcie wrastających paznokci przy pomocy klamer ortonyksyjnych oraz wykonuje zabiegi pielęgnacyjne mające na celu zlikwidowanie problemu pękających pięt. Udzielam również porad i fachowej pomocy pacjentom borykającym się z dysfunkcją stopy cukrzycowej. Ponadto pomagam pacjentom w prawidłowej codziennej pielęgnacji stóp oraz paznokci i w kształtowaniu właściwych nawyków pielęgnacyjnych.

STOPY NIOSĄ CZŁOWIEKA PRZEZ CAŁE ŻYCIE. DBAJMY O NASZE STOPY!

Color Skin

Nav Mode